ویژگی‌های فروشگاه‌ساز کاموا


اگه شما هم یه فروشگاه اینترنتی رو در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام راه اندازی کرده اید و یا اینکه قصد دارید یکی از این فروشگاه‎ها رو که امروزه تعدادشون زیاد شده و مردم نیز از اونا استقبال می‎کنند رو راه اندازی کنید، بدون شک دغدغه‌ی اصلی شما مدیریت محصولات و فروشگاهتان است تا بتوانید مخاطبین خود را راضی نگه دارید و سود خود را نیز افزایش دهید. روش‌های زیادی برای رسیدن به این هدف وجود دارد که پی‌پینگ یکی از آنهاست. حالا که دارید از سیستم ما استفاده می‌کنید یعنی می‌خواهید کسب وکار خود را متحول کنید٬ برهمین اساس ما برایتان یک پیشنهاد ویژه داریم.

این پیشنهاد ویژه سرویس فروشگاه ساز کاموا است. قطعا فروش از طریق اینستاگرام و تلگرام تا اینجا برایتان پرسود بوده اما امروز می‎خواهیم در مورد یک قدم بزرگ برای تحول در کسب‌وکارتان صبحت کنیم و آن قدم، راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی معتبر است.

اولین سوال این است که چرا ممکن است به فروشگاه اینترنتی نیاز داشته باشید وقتی با اینستاگرام و تلگرام دارید می‌فروشید؟ پاسخ به این سوال در ۲ مساله خلاصه می‌شود:

۱. فروشگاه اینترنتی این امکان را فراهم می‌کند تا به کل کاربران اینترنت دسترسی داشته باشید و با آن‌ها در ارتباط باشید و دیگر محدود به کاربران یک شبکه‌ی اجتماعی نیستید.

۲. شبکه‌های اجتماعی یک روز پررونق هستند و با آمدن شبکه‌ی جدید رونق قبلی خود را از دست می‌دهند. اگر کسب و کارتان را به شبکه‌ی اجتماعی خاصی وابسته کنید در طولانی مدت به مشکل خواهید خورد.

فروشگاه ساز کاموا می‌تواند به شما کمک کند تا در مسیر بزرگ کردن کسب و کارتان و اطمینان از سودآوری طولانی مدت به موفقیت قطعی برسید. فروشگاه ساز کاموا یک سیستم تحت وب است که دقیقا برای شما طراحی و آماده شده است. برای راه‌اندازی فروشگاه خود نیاز به هیچ دانش فنی‌ای ندارید و تمام کاری که باید انجام دهید وارد کردن محصولات و پول درآوردن است!

در کاموا شما به مجموعه‌ای از قالب‌های زیبا برای موضوعات مختلف مانند سایت‎های دیجی‌کالا و بامیلو دسترسی دارید و میتوانید با چند کلیک ساده درگاه پرداختی خود را نیز به آن متصل کنید و شروع به کسب‌ درآمد کنید. برخی از امکانات فروشگاه ساز کاموا:

  • قالب های متنوع
  • امکان تعریف محصولات مختلف مانند محصولات فیزیکی و دیجیتال ( فایل و کتاب الکترونیکی )
  • مدیریت مشتریان و داشتن آمار دقیق از فروش هر ماه
  • ارسال ایمیل‌های خودکار به مشتریان در هر مرحله از پردازش خرید انجام شده
  • تعریف چندین ویژگی، صفت و قیمت برای هر محصول
  • اتصال درگاه‌های بانکی
  • تعریف هزینه‌ی ارسال
  • دسته بندی‌ها و کالکشن‌های مختلف

به خاطر داشته باشید فروشگاه اینترنتی قرار نیست جایگزینی برای کانال‌های فروش حال حاضر شما باشد٬‌ بلکه فروشگاه اینترنتی قرار است کانال تکمیلی و بزرگ فروش شما باشد.

دوستان ما در فروشگاه ساز کاموا آماده‌ی مشاوره رایگان و کمک به متحول کردن کسب‌وکار شما هستند. پس تا دیر نشده از این موقعیت استفاده کنید.

Advertisements